Yarışma/Çekiliş - Katılım Şartları, Koşulları ve Kurallar

Çekilişe/Yarışmaya katılan tüm takipçiler katılımları ile aşağıda belirtilen tüm şartları, koşulları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle/yarışmayla ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

Kaptanlar Un Yarışma/Çekiliş Katılım Şartları


* Çekiliş/Yarışma Kaptanlar Un A.Ş. tarafından Kaptanlarun’un Resmi Instagram hesabı @kaptanlarun’da düzenlenmektedir.

* Katılımcıların, çekilişlerde/yarışmalarda yer almak için paylaşılan gönderideki metinlerde yer alan yönergelere eksiksiz bir şekilde uyması gerekmektedir.

* Kurallardan herhangi birini gerçekleştirmemiş olan kullanıcıların katılımları geçersiz olacaktır.

* Kaptanlar Un, çekiliş/yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma, erteleme ve iptal etme hakkını daima saklı tutar.

* Katılımcıların herhangi bir itiraz hakkı bulunmamaktadır.

* Bu Kampanya, Kaptanlar Un A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Hiç bir şekilde Instagram markasının sahibi olan Facebook Inc. tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamakta olup, Facebook Inc. İle herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

* Kazanan katılımcılar; adres, isim ve telefon numarası bilgilerini doğru ve eksiksiz paylaşmakla yükümlüdür.

* Kazanan katılımcılar; göndereeceğimiz web sitemizdeki özel bir form üzerinden bilgilerini girmek zorundadır.

* Katılımcılar, İşbu yarışmaya/çekilişe katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerin Kaptanlar Un A.Ş. tarafından anılan kampanya kapsamıyla sınırlı olarak kullanılmasına, arşivlenmesine ve gerektiğinde program ortakları/bağlı ajansları ile paylaşılmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

* Katılımcılar Kaptanlarun ve/veya program ortakları/bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınır ve süreye bağlı olmadığı kendi rızaları ile kabul etmişlerdir.

* Yarışma/Çekiliş için gönderilen içerikler hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

* Bu yarışmalarımız ödül tutarının düşük olmasından dolayı Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütmektedir.

* Yarışmaya/Çekilişe katılan tüm kullanıcılar, "Kaptanlar Un Yarışma/Çekiliş Katılım Şartları” kurallarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Kaptanlar Un Yarışma/Çekiliş Katılım Koşulları


* @kaptanlarun Resmi Instagram hesabını takip ediyor olmak zorunludur.

* Kaptanlar Un bir hesabın hiç bir açıklama yapmaksızın sahte hesap olduğuna yada gerçek kişi olmadığına karar verme hakkını saklı tutar.

* “Yarışma/Çekiliş Özel Koşulları" çekilişi duyuran Instagram postunun açıklama kısmında belirtilecektir.

* Yarışma/Çekiliş tanınan süre içerisinde gerçekleştirilecek ve bu zaman dilimi dışında kalan katılımlar kabul edilmeyecektir.

* Kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile çekiliş sonucunda kazanılan ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

* Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

* Gizli profile sahip hesapların çekilişi kazanması durumunda hesaplarının incelenebilmesi için @kaptanlarun’un arkadaşlık isteğini kabul etmek zorundadır. * Çekilişe katılan hesapların @kaptanlarun hesabımız tarafından görüntülenebilir olması şarttır.

* Kaptanlar Un haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş sıklığını/tarihlerini değiştirme, çekilişlere ara verme ve çekilişleri sonlandırma hakkını gizli tutar.

Kaptanlar Un Yarışma/Çekiliş Katılım Kuralları


* Profilinde her hangi bir firmaya ait çekiliş, yarışma vb. Paylaşımı olan hesaplar çekiliş hesabı olarak değerlendirilir.

* Çekiliş Hesapları çekilişe/yarışmaya katılamaz. Çekiliş hesapları koşulsuz diskalifiye edilir.

* Profilinde sadece manzara, şiir, özlü söz vb. paylaşımı olan hesaplar sahte hesap olarak değerlendirilir.

* Sahte Hesaplar çekilişe/yarışmaya katılamaz. Sahte hesaplar koşulsuz diskalifiye edilir.

* Profilinde Takip ettiği hesap ile Takipçi arasında majör fark bulunan hesaplar "Gerçek olmayan hesap” olarak değerlendirilir.

* Profil görselinde yada paylaşımlarında şahsına ait kişisel her hangi bir resmi bulunmayan hesaplar "Gerçek olmayan hesap” olarak değerlendirilir.

* Gerçek olmayan Hesaplar çekilişe/yarışmaya katılamaz. Gerçek olmayan hesaplar koşulsuz diskalifiye edilir.

Kaptanlar Un Yarışma/Çekiliş Uygulama Şekli


Çekilişin yapılacağı web sitesinde kazanacak kişi sayısının ortalama olarak 2 - 10 katı kadar fazladan yedek kişi eklenir.

Çekiliş yapıldıktan sonra çekiliş sitesinin belirlediği sıralamanın hiç bir önemi yoktur.

Çekiliş sonuçlarında asil/yedek ayırmaksızın tümü değerlendirilerek aralarından uygun görülen kişiler seçilerek kazanan olarak ilan etme hakkını saklı tutar.